Dziewczęta z naszej drużyny koszykarskiej w odmianie 3 na 3 zostały Mistrzyniami Województwa Świętokrzyskiego Szkół Ponadpodstawowych!

Dziś po wielu miesiącach przestoju w rozgrywkach międzyszkolnych drużyna dziewcząt naszej szkoły wystąpiła w finale wojewódzkim w koszykówce w odmianie 3 na 3.W hali I LO w Skarżysku do rywalizacji finałowej przystąpiły 4 zespoły. System rozgrywek zakładał rozegranie meczy każdy z każdym. W pierwszym spotkaniu nasze dziewczęta zdecydowanie wygrały z LO nr 1 z Ostrowca Świętokrzyskiego. Kolejny mecz rozegrały z I LO ze Starachowic i ponownie zaliczyły zdecydowane zwycięstwo. Po dwóch seriach spotkań wiadomo już było, że ostatni nasz mecz z I LO w Skarżysku będzie decydował o tytule mistrzowskim w województwie. Dziewczyny spisały się na medal. Pokonały Erbla i zostały Mistrzyniami województwa. Z rąk Pani Dyrektor I LO otrzymały puchar, dyplom i złote medale za wywalczony tytuł. Organizatorem finałów był SZS w Kielcach reprezentowany przez Dariusza Kosa, a koordynatorem skarżyskiego finału Pan Robert Frączkiewicz.