W ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Ponadgimmnazjalnych o Puchar Starosty Skarżyskiego reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się na trasach leśnych osiedla Bór w Skarżysku. Dziewczęta miały do pokonania 10X800m, chłopcy 10x 1500m . Drużyna dziewcząt II LO im. Adama Mickiewicza po raz kolejny (piąty raz w ostatnich pięciu latach) zdobyła mistrzostwo powiatu skarżyskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Nasza sztafeta wygrała z dużą przewagą, pokonując w kolejności zajmowanych miejsc: I LO , ZSE, ZSTM i ZST. Sztafeta wystąpiła w składzie: Kamila Jedlińska, Patrycja Bilska, Katarzyna Gajewska, Joanna Kobel, Kamila Małecka, Wiktoria Szcześniak, Wiktoria Kloczkowska, Weronika Drabik, Agnieszka Konieczna, Karina Strzelec. Gratulacje i podziękowania za podjęty wysiłek w upalne przedpołudnie. Sztafeta chłopców uplasowała się na 4 miejscu.